Adományozás

NapraFarm

Adományozás

Támogasd te is a NapraFarmot, hogy környezettudatos módon legyen ivóvíz a biogazdaságunkban!

A NapraFarm az iskolai és kapcsolódó közösségek fontos találkozóhelyévé vált az elmúlt években.
Külterületen helyezkedünk el, így a vezetékes ivóvíz-szolgáltatás nem elérhető számunkra. Jelenleg kényszerűen palackos vizet tudunk használni, ami mind a hulladéktermelés, mind a szállítási logisztika és légszennyezés, mind akár a mikroműanyag szennyezés szempontjából nagyon távol áll a NapraFarm környezettudatos szemléletétől.
Célunk egy olyan
víznyerő kút fúrása, telepítése, ami minden hatósági engedély birtokában, ivóvíz minőségű vizet tud biztosítani a kilátogatók számára. Ennek megvalósításához kérjük csatlakozásodat és anyagi támogatásodat a projekthez.

A területen átlagosan 100 méteres mélységben található olyan vízadó réteg, amely alapját képezheti az ivóvíz ellátásnak.
5.000 Ft = 1 méter mélyre jut a fúrószár,
10.000 Ft = 2 méter mélyre jut a fúrószár,
30.000 Ft = 6 méterrel már elérte a fúrószár az első vízadó réteget, de ez még nem alkalmas emberi fogyasztásra.
Minden további 5000 Ft-tal 1-1 méterrel közelebb jutunk az ivóvízhez!

Amennyiben nem szeretnél bankkártyával fizetni vagy rendszeres átutalással szeretnéd támogatni a biodinamikus gazdálkodással működő NapraFarmunkat, ide tudsz utalni:
„JÓ RITMUS” ALAPÍTVÁNY
Bankszámlaszám: 10918001-00000027-12750053 (UniCredit Bank Zrt.)
Közlemény: Adomány F

A rendszeres utalás beállítása a legkényelmesebb és ez a folyamatos támogatási forma nagyban segíti az iskola egész éves működését.
Köszönjük, ha rendszeres támogatással segíted az iskolánk fenntartását!